JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍM

Nabízím široké spektrum služeb, kde si vybere opravdu každý. Záleží jen na Vás jak se cítíte a čeho chcete pomocí kondičního tréninku dosáhnout. Stačí si vybrat z nabízených programů. Vždy se ovšem můžete spolehnout na profesionální práci a péči. Kondiční příprava mnou vedená, vychází vždy z precizního plánování, postupného vrstvení a prolínání jednotlivých pohybových složek. 

Osobní tréninky

Chceš dosáhnout co nejlepší výsledků? Světoví sportovci již chápou, že bez specializované kondiční přípravy nelze dosáhnout kvalitních výkonů. Proto se pravidelně a cíleně věnují jejímu rozvoji. Kondiční příprava není jen doplňkem tréninku, ale je jeho plnohodnotnou součástí, a to v průběhu celoročního tréninkového procesu. Pokud se řadíš k lidem, co to se sportem myslí opravdu vážně a toužíš po dosažení co nejlepších výsledků ve svém sportovním odvětví, pak jsou osobní tréninky tím nejlepším nástrojem, jak svých cílů dosáhnout. Budu o tebe pečovat v celém komplexu co se kondiční přípravy týče. Odstraním tvé špatné pohybové návyky a naučím ty správné. Naučím tě jak se na vlastní výkon připravit, na tréninku z tebe dostanu to nejlepší, postarám se o správnou regeneraci po náročném výkonu, pomůžu ti se správným jídelníčkem a suplementací stravy, stejně tak jako s dalšími složkami tréninkového procesu.  

On-line tréninkové plány

Chceš  na sobě začít pracovat a tak se zlepšovat. Ale nemáš čas nebo možnost dojíždět za trenérem. To již teď není žádný problém. Přesně dle tvých možností a potřeb sestavím unikátní tréninkový program s jehož pomocí se ti podaří dosáhnout tvých cílů. Nemusíš mít strach, že bys něčemu v tréninkovém programu nerozuměl. Veškeré, mnou vypracované, tréninkové plány obsahují podrobnou obrazovou přílohu, kde je vše důkladně vysvětleno. V případě, že by i tak něco nebylo v tréninkovém plánu jasné, jsem ti k dispozici na telefonní čí emailovou komunikaci.  

Přednášková činnost

Nemáš zájem o aktivní vedení tvých tréninků mnou, ale přitom bys se rád dozvěděl o mých metodách, nejrůznějších zajímavostech v oblasti sportovní přípravy či nejnovějších trendech v kondiční přípravě? Tak právě pro tebe je zde možnost mě kontaktovat za účelem uspořádání vzdělávacího semináře či mé účasti na tebou pořádaném semináři. Ať už budeš mít zájem jen o jednu složku kondiční přípravy či o celý komplet, vždy dostaneš přesné, jasně vysvětlené a o praktickou ukázku doplněné informace jež budeš moci praktikovat ve své sportovní přípravě.