REFERENCE

Pracuji ve všech oblastech moderní kondiční přípravy. V mém portfoliu naleznete mnoho sportovců a sportovních týmů na jejichž kondiční přípravě se právě podílím či jsem se v minulosti podílel.

Spolupráce se sportovními kluby

MC atletika Brno

všeobecná pohybová příprava dětí

spolupracujeme: 2011 - doposud

Tenisový klub ŽLTC Brno

spolupracujeme 2022 - doposud

Tenisový klub TC Brno

spolupracujeme: 2014 - doposud

Český volejbalový svaz

reprezentační mládežnická družstva, přednášková činnost 

spolupracujeme: 2014 - 22

KP Brno

extraliga žen, extraliga juniorek

spolupracujeme: 2019 - 2022

Volejbal Plzeň

1. liga žen, extraliga juniorek

spolupracujeme: 2020 - 2021

Bulldogs Brno

extraliga a 1. liga můžů

spolupracujeme: 2008 - 2011, 2017 - 2018 a 2020 - 2021

PVK OLYMP Praha

extraliga juniorek

spolupracujeme: 2019 - 2020

VK KP Brno

extraliga žen

spolupráce: 2017 - 2019

FBŠ Hattrick Brno

1. liga mužů

spolupráce: 2012 - 2016

Volejbal Brno

extraliga mužů, extraliga juniorů, extraliga kadetů

spolupráce: 2012 - 2015

Florbal Židenice

extraliga žen

spolupráce: 2011 - 2013 a 2015

Florbal Chodov

extraliga mužů

spolupráce: 2012 - 2013

Spolupráce s individuálními sportovci


Dominica Hynková

juniorská reprezentantka a členka extraligového týmu žen KP Brno v basketbalu

K Davidovi jsem se dostala, když jsem si zranila koleno. Svými profesionálními tréninkovými postupy mně pomohl vrátit se zpět do hry. Momentálně s ním trénuji už 4 roky a jsem velice spokojená. Motivuje mě se dál posouvat a plnit si své cíle.

Tiziana Baumruková

kapitánka volejbalové reprezentace ČR U19 ročníku 98/99

S Davidem trénujeme téměř rok a půl. Moc mi jako kondiční trenér vyhovuje. Každá z hráček má posilování přizpůsobeno jejím schopnostem, vychází vstříc i individuálním požadavkům hráček. Svoji práci dělá pečlivě a zodpovědně a přitom přijme jakoukoliv diskuzi či připomínky.

Pavel Nejedlý

profesionální tenisový hráč

S Davidem jsem naprosto spokojen, svým profesionálním přístupem na každém tréninku, jsem výrazně zlepšil mé fyzické a psychické schopnosti a pomáhá mně tak k naplnění mých sportovních cílů. Je to skvělý odborník a dle mého názoru nejlepší kondiční trenér v Brně.

Václav Šafránek

profesionální tenisový hráč

S Davidem pracuji necelé tři roky. Pod jeho vedením jsem se posunul o několik set míst na světovém žebříčku. Líbí se mi hlavně jeho osobní a pozitivní přístup k tréninkům.

Monika Světničková

juniorská reprezentantka ČR v badmintonu

S Davidem trénuji již 3 roky a společně jsme prožily moje nejlepší sezóny v životě. Je to ten typ trenéra , který ze mě dokáže dostat maximum a díky němu, jsem se naučila překonávat sama sebe.

Kristián Červinka

kapitán volejbalové reprezentace ČR U20 ročníku 97/98

S Davidem jsem začal spolupracovat v 15ti letech, kdy volejbal pro mě přestával být pouhým koníčkem a začal se více ubírat profesionálním směrem. V této době jsem si uvědomil jak moc je fyzická příprava důležitá a že tvoří velkou část cesty k úspěchu. Postupem času jsem zjistil, že pouhý talent nestačí. David mi ukázal správnou cestu a díky společné spolupráci a tvrdé dřině, se výsledky ve větší konkurenci dostavili. Práce s Davidem mě vždy motivovala a dodávala odhodlání k většímu sportovnímu progresu.

Monika Štěpánová

reprezentantka ČR v plavání

S Davidem trénuji necelý rok a mám díky němu kondičku jako nikdy předtím. Při tréninku ve vodě cítím, že jsem zesílila a trénování s ním se stalo jednou z velmi důležitých součástí mé sportovní přípravy. Již po necelém roce spolupráce jsem dosáhla svého dosavadního největšího úspěchu a těším se, co ještě dokážeme a společně s mým plaveckým trenérem Jiřím Vlčkem se budeme těšit z dosažených úspěchů

Roman Houbal

FBŠ hattrick Brno

S Davidem jsem se seznámil v roce 2013. Je to trenér, který fyzické kondici velice rozumí a umí své svěřence připravit tak jak je to nejlépe možné. Musím říct, že pod vedením Davida jsem sice zažil nejkrutější a nejnamáhavější letní přípravu, ale byl jsem po fyzické stránce do sezóny dokonale připraven. Díky jeho přípravám se mi vyhýbají zranění.