HATTRICK BRNO - hořká pachuť nejúspěšnější sezony

Sezona 2013/2014 se stala tou nejúspěšnější v historii klubu. Po základní části jsme nasbírali 47 bodů a obsadili druhou pozici. nakonec se nám podařilo dojít až do finále soutěže, kde jsme bohužel podlehli jednoznačně přažskému celku Vinohrad, který si tímto vítězstvím zajistil postup do extraligy. Nás ještě čekala baráž proti Ostravě. Bohužel ani tu se nepodařilo zládnout a tak i v následující sezoně bude Hattrick Brno startovat v 1.lize. Přestože se nepodařilo postoupit, je tato sezona tou nejlepší jakou kdy zatím Hattrick Brno hrál. 

 

Bohužel po změně vedení a od něj napřed projevené důvěře přišel totální šok a David Nerud byl odvolán z pozice hlavního trenéra. A důvod odvolání je více než jen úsměvný: ,,hráči se chtějí florbalem bavit, nikoliv trénovat''. Těžko říci co je pravým důvodem, každopádně když ve čtvrtek nový prezident klubu přijde na trénink již probíhající letní přípravy, důvěru trenéru projeví, stejně tak i při sobotním velmi dlouhém telefonu, ale již v úterý dopoledne ho odvolá z onoho důvodu, nevíme co si o tom myslet.